En Uygun Yaş Mama

Lunas

Kedime uygun fiyatlara ödül maması ve ıslak mama almak istiyorum markaları yazar mısınız?

15 CEVAP

toffy_the_cat

Birde BOZİTA da %93 et varmış galiba.Eeee oda çok güzel

toffy_the_cat

Felix şeker koruyucu içeriyor ve et oranı çok az.MırMır mama daha ucuz ve daha kaliteli.

dlwlrma

GimCat yaş ve ödüle bak :)

pisipisi123

Bozita yüksek gramajlı, uygun fiyatlı ve kaliteli bir mamadır.

toffy_the_cat

Evet ödül olarak GimCat olur.Yaş mama olarak ;
-N&D
-Naturea
-Schesir
-Nutri
-GimCat

Daha uygun istersen yaş mama önerebilirim :)

Lunas

Teşekkürler

Iklimpolat

Purina felix güzel bi yaş mama şu an carrefour da indirimide var 2.90 felan kedilerde çok seviyor

Sselin1

Icerigi temiz ve ucuz yaş mama olarak chefs choice alabilrisiniz 6 li paketlerde satilanlar daha ucuz 4 bucuk lira tanesi. Ama tahilsiz seceneklerini alin baska cesitleri ve buyuk boylarinin icerigi iyi degil. Diger uygun fiyatlilar gimcat ve nutri feline bunlarinda fiyati 5 bucuk- 6 bucuk arasinda degisiyor

Almnsyl

Felix, bozita & n&d olabilir.

toffy_the_cat

Üstelik taurin bile yok.

toffy_the_cat

-N&D,
-Naturea,
-Schesir,
-Nutri,
-Chef'sChoice,
-MırMır,
-Bozita dışına çıkma.

toffy_the_cat

GimCat de iyi yaş ve ödül maması ürtiyor yazmamışım :9

Lunas

Cevaplarınız için teşekkürler :)

GammaLamina

Yaş mamayı çok sık vermiyorsanız pahalı bir şey almak zorunda değilsiniz, kuru mamanız iyi olduğu sürece. İki ayda bir Quik marka yaş yavru maması verdiğim oluyor, sırf ödül niyetine olsun diye. Sık bir şekilde vermek istersem eğer içinde gerçek protein parçaları bulunduran bir marka seçerdim. Chefs choice'un balıklı midyeli bir maması vardı, Gimcat de güzel diye duymuştum. Bunların yerine evde sade suda, tuzsuz, kemiksiz tavuk haşlayıp içine az miktarda ve haşlanmış havuç gibi sebzeler, yarım çay kaşığı kadar balık yağı koyacağınız (yarım çay kaşığı kaliteli bir zeytinyağı da iştah açar. Daha fazla koymanıza gerek bile yok.) ev yapımı mamalar da hazırlayabilirsiniz. Whiskas tercih etmeyin. Bir keresinde etmek zorunda kalmıştım ve mukuslu/yumuşak dışkılamışlardı bebeklerim. Ayrıca kötü de kokuyordu bana göre o mama.

BalliBadem

Felix güzel değil sadece %8 et içeriyor patilife hem uygun hemde tamamen hayvansal bi yaş mama