Kedilerinizde Hangi Mamaları Tercih Ediyorsunuz

Taskiner

Güzelce araştırdım. Hill's, N&D ve ProPlan mamaların kediler için daha faydalı olduğunu öğrendim
Yaş mama olarak ise Naturea yaş mama ve yine N&D siz neler kullanıyorsunuz hadi birbirimizi bilgilendirelim

10 CEVAP

Araştırmanızı tam yapmamışsınız ki proplan ve hillsi iyi mamalar sanıyorsunuz. Gerçekten verdiğiniz paraya değmez. ND güzel bir seçim olur. Ben de ND düşük tahıllı kullanıyorum.

Sselin1

Hills ve pro plan bazi marklardan iyi ama fiyatini hak edecek bir icerige sahip degil sisirilmis markalar. O paraya n&d ya da brit care almak varken niye icerigi daha kotu bir mama alalim. Eger butce daha fazlaysa orijen ve acana almak daha iyi tabi. Yaş mama olarak schesir , n&d, gimcat, nutri feline ve naturea alinabilir. Ama n&d nin yaş mamasi bana agir geldi icerigi biraz karisik gibi deri falanda var icinde kedilerim hic sevmedi ama kaliteli bir yas mama tabi ben genelde schesir ve gimcat tercih ediyorum.

Gozdetemizel

Orijen cat&kitten kullaniyorum.2 hafta boyunca sabahlara kdr manyak gibi mama aradim ve Allahtan bulmusum bu mamayi.hic sorun yasamadik cok sukur

Matisse kısır kedi maması kullanıyorum

Lunas

N&D tahılsız.

sapiensasil

Önceden n&d tavukluydu şu an naturea somonlu

toffy_the_cat

Benim evde bir kedim yok fakat PURİNA ve Mars ürünlerinden olabildiğince uzak durun.Markalar hem kalitesiz ve şişirilmiş hemde bu mamalar HAYVAN DENEYİ yapıyorlar.Kuru olarakN&D-Matisse(Farmina Pet Food)orijen-acana(champion petfood),britcare,golosi,petcurean,wildfieled gibi mamalar.

Yaş mama olarak nd,naturea,schesir,nutri,gimcat,bozita

Faytekin

Nd düşük tahıllı kısırlaştırılmış ve yine ND tahılsız kuzulu kullanıyorum șuan, yaș mamada da favorimiz Schesir bu aralar :)

Iklimpolat

Merhabalar ben kedilerime felicia somonlu mama kullanıyorum bayılarak yiyorlar fiytıda uygun yaş mama olarakta purina felix kullanıyorum sık sık indirimede giriyor

Nd tahılsız kullanıyoruz bebekliğinden beri, yaş mamada mamanın kalitesi kadar ufaklığın damak tadı da önemli, mama çok ün yapmış diye sevmediği bir şey yedirmeye çalışmayın size de boşuna masraf olur. kızım çok tüy döküyor ama mamadan kaynaklı olup olmadığını pek bilmiyorum o yüzden bir şey söyleyemem fakat bunun dışında nd den çok memnunuz