Dogo Arjantin’i Cinsi Köpeğim Hırlıyor Bana 50 Günlük

Bsrahskn

Merhabalar yeni dogo Arjantin’i cinsi köpek aldım 50 günlük erkek fakat bana hırlıyor havlıyor ve beni korkutuyor ne yapmalıyım? Büyüyünce bana saldırırsa mamasını ben veriyorum öpüyorum okşuyorum bazı durjmlardahırlıyor bana

8 CEVAP

PiremsesKutsi

Almasan hırlamazdı büyük ihtimal...

eylemcaliskan

Dikkatli dinleyin, belki “hayvan ticaretine hayır” diyordur :d

minnoskoss_123

#satınalmasahiplen

Köpeğe eğilmeyin dik durun , evet sevin çok Sevin ama asla otoritenin kendisi olduğu algısını vermeyin .. şimdiden böyleyse önüne zor geçersiniz.. sonra sa sahibine saldıran köpek diye yersiz haberler oluyor.. köpeğe hakimiyetin siz olduğunu hissettirin en acilinden

sezer127

Bazı zamanlar mamasını elinle yedir ona güven vermiş olursun. Ödül maması al doğru yaptığı şeyler için onu ödüllendir. Onun güvenini kazanacak şeyler yapıtğında zamanla alışacaktır sana

Sude-Hera

Benim de 55
Günlük bir köpeğim var aynı şeyleri yaşıyorum ne yapmalıyım

Sude-Hera

Benim de 55
Günlük bir köpeğim var aynı şeyleri yaşıyorum ne yapmalıyım

Köpeğe eğilmeyin dik durun , evet sevin çok Sevin ama asla otoritenin kendisi olduğu algısını vermeyin .. şimdiden böyleyse önüne zor geçersiniz.. sonra sa sahibine saldıran köpek diye yersiz haberler oluyor.. köpeğe hakimiyetin siz olduğunu hissettirin en acilinden