Kocaelinde Olup Ecosin Ortak Almak İsteyen Var Mı?

ballokumu

50 50 bölüşmek için ecosinbuddy arıyorum

8 CEVAP

Gul36

Ecosin bölerek kullanılmaz diye biliyorum. Geçen bir gonderilerinde görmüştüm bunu. İnek gibi büyük hayvan dahi olsa 1 tablet kullanılmalı diyorlardı. Bir paketin içinde 2 adet varsa, ondan bahsediyorsanız bilemem tabii.

ballokumu

Yok bölerek değil. Keşke bölünse. Birimiz evde hazırlayıp bölüştürücez işte

Ayseghoul

Ne kadara aldınız sorabilir miyim tablet ya da kutu fiyatı olarak? Biz almaya gideceğiz de tekrardan, fiyat karşılaştırması yapmak adına soruyorum :)

Bildiğiniz gibi ben Ankara'dayım. Keşke kocaelinde olsam hem size yardımcı olsam hem de bir alerji tedavisi olsam diye hayıflanıyorum :P

Ayseghoul

Kocaeli'nde *****

ballokumu

100 lira fiyatı maalesef tablet bölümmüyor. Bi arkadaş olsa burda hazırlar bölerdik ne güzel olurdu

Ayseghoul

Kendimi düzelttim. Ankara'da yazmışım da düşüncesizlik olmuş diye. Sizi düzeltmedim yanlış anlaşılmayım konuştukça batıyorum :D. Neyse ben susayım bu konuda çok özür :D:D

Ayseghoul

Evet haklısınız, oldukça pahalı. Biz çaresizlikten 2 kere uyguladık çok ilerlediği için geçiremedik ya da ben yanlış uyguladım :(. Son kez tekrar deneyeceğiz veteriner gözleminde bu defa:((.

ballokumu

İnşallah sonuç alırız keşke tabletler küçük yapılabilse