Hamile Kedim Çok Halsiz

Arkadaşlar yardım edin. Kedim hamileyken benim penceremden düştü fakat hiçbirşey olmadı. Yaklaşık 1-2 hafta sonra (gebeliği 2 ayı doldurdu) Yemek yemiyor su içmiyor Çok hızlı ve sert nefesler alıyor sürekli. En çok endişe duyduğum ise diğer hamile kediler biraz daha canlı dururken benim kedim çok halsiz. Yürümek bile çok zor geliyor. Internetten araştırdım düşük yapınca halsizlik iştahsızlık oluyormuş. Acaba kedim düşük mü yaptı. Veterinerler çok para aldığı için ailem asla göndermiyor. Arkadaşlar bu davranışlar normal mi ne zamana doğum yapar. Lütfen çok halsiz durumda. Ağlıyor gibi bir hali var.

4 CEVAP

Sselin1

Kedinizin yavrulari karninda ölmüş olabilir. Acil götürmeniz lazim.

pisipisi123

Gerekiyorsa belediyenin, fakültenin kliniklerine götürün ama lütfen götürün.

Anonymus552223

Yavrulari buyuyunce de kisirlastirin. Yavrulara bakmak kisirlastirmaktan daha masrafli.

Arkadaşlar kedo bir süre sonra normale döndü ve doğumunu yaptı. 1 tane ölü doğdu. Bir taneside sonradan ağzından ve burnundan kan geldi o da öldü. Şuan 4 tane var. Sanırım halsizliği o ölü yavru yüzündendi.
Teşekkür ediyorum