Mamadan Dolayı İshal Oluyo Ne Almaliyim

Forgal

Tekir yavru kedime proplan junior aldık ama 2 3 gün sonra ishal olmaya başladı veterinere götürdüğümüzde mamadan dolayı dedi hangi mamayı tercih etmeliyim

4 CEVAP

Royal Canin en iyisi ama bütceniz ona yetmiyorsa Pronova markaya bakın ikiside iyi

Puccapam

Yavru kediniz ne kadar yavru? İç dış parazitleri yapıldı mı? Karma aşıları yapıldı mı? sarı çizmeli Mehmet ağa
Prebiyotik kullanmanızı öneririm proplan junıor ile devam edin mamaya alışma surecindedir Baska bir mama alsanız da tekrar ishal olur

Proplan, royal canin, hills fiyatlarını hak etmeyen mamalar. Verdiğiniz paraya yazık olur. Nd, matisse, brit care, naturea, golosi şu an aklıma gelen iyi mamalar.

Sselin1

Kediniz daha once hangi mamayla besleniyordu bir anda yeni mama verdiyseniz ishal olmasi normal ilk basta eski ile yeni mamayi karistrip vermelisiniz. Yavas yavas eski mamasinin miktarini azaltmalisiniz. Ishali azalsin diye derisiz tavuk gogsu ve patatesi haslayip verebilirsiniz. Pro plan bitince n&d mamaya gecmenizi tavsiye ederim iyi bir mama degil.