3 Renkli Üriyebilen Erkek Kedi

HidoK

Öncelikle merhaba internetten araştırmış olduğum bilgilere göre 3 renkli erkek kediler kısır oluyorlarmış fakat bizim ki hem 3 renkli hem erkek hem de sağlıklı çocuğu var sizden bu konu hakkında bilgi İstiyorum lütfen yardımcı olun

4 CEVAP

toffy_the_cat

Üç renkli denilen kediler ''calico'' oluyorlar.Sizinki öyle değil.Buradakigibi olur 3 renkli kedi.Ayrıa kısırlaştırmayı düşünün

3 renkli kedi dediğimiz kedide bariz bir şekilde sarı/siyah/beyaz renkleri belli olmalıdır. Sizinki tekir beyaz.

Gamzessven

yorumlara katılıyorum

Gozdetemizel

3 renk kedi calico dur.benim kedim calico.dunya nufusu uzerinde erkek olarak dunyay gelen calico kedi yok denecek kdr azdir,olaninda genetik bozuklugu vardir.calicolar disi olarak dunyaya gelir.