Yine Sorun Yine Sorun :(

Lunas

Küçük bir ilçede yaşıyorum marketlerden 1inde var o da migros petshoplar kazıkçı internetten de olmaz ne olucak şimdi :( Tavsiye verir misiniz?

18 CEVAP

forumlara biraz daha açıklayıcı yazsanız sorularınızı? insanlar sürekli başlıklarınızı takip etmiyor. ne için soruyorsunuz bu soruyu, açıklayıcı olmayı deneseniz?

Zynpkck

Valla ben açıkcası babamı pek takmıyorum kedim konusunda

Lunas

Matisse kitten çıkmış işte :d

Lunas

Peki.

Anonymus552223

Internetten neden olmuyor? Kapida odeme secenegi var petlebide. 5 tl daha fazla veriyorsunuz. Petshoptan kaziklanmaktan iyidir

toffy_the_cat

Soruyu açar mısınız ?

Lunas

Babam zaten istemiyor anca burdan almaya ikna ettim belki ederim inş internetten

kedicikikadin

Farklı bir yere yollatın mamalarınızı siz de oradan alın örneğin bulunduğunuz ilçenin kargo şubesine vs

Lunas

Akıllıca :o Sağol.

Lunas

Zynpkck
:D keşke bende öyle yapabilsem :(

toffy_the_cat

Marketlerdeki mamalardan en iyisini miarıyorsunuz ? Hala anlayamadım ????

BalliBadem

Sanırım migtostaki en iyi mamayı arıyorsunuz hangi markalar bulunuyor

patiirma23

Market mamaları genelde ne yazık ki kalitesiz oluyor. Artık kargo şirketleri en küçük yerlere bile ulaşmaya çalışıyor. Size bu konuda destek çıkacak yakınınızdan bir hayvansever ile iletişime geçebilirsiniz. Kapıda ödeme kullanabilirsiniz internetten alıp. Kargo şirketlerinin şube adreslerine sipariş oluşturup oradan da alabiliyorsunuz. Babanız adına üzüldüm evde patili bir dostu istememeyi malesef normal bulmuyorum :)

minnoskoss_123

Ben kendi harçlığımdan biriktirdiğim paralardan veriyorum kedimin mamasına. Öyle yapınca baban ikna olabilir. Biz 1,5 Kg Matisse Kitten mamasını ***********’dan 80 TL’ye sipariş ediyoruz.

minnoskoss_123

Petlebi marka isimlerini sansürlüyor, unutmuşum:D İstersen özelden yazarım:)