Sokağa Atılan Kediler

Lunas

Bizim mahallemizde bi beş tane falan cins kediler var aşırı korkuyorlar. British shortair sanırım var ama emin değilim göz rengi benzemiyor. Garfield, van, ankara, smokin, bir de british. Kendime alıştırmak için ne yapmam gerekiyor hepsi aşırı kaçıyor.
Bir de kedim sanırım british’e benzeyenle çiftleşti 1’i bizimkinin aynısı ama diğeri beyaz ve duman rengi petlerimde de var zaten. Tekir mi bilmiyorum sizce nedir? Tüyleri bence gayet uzun.

3 CEVAP

Lunas

Kedim çiftleştikten sonra dediğim kediler yavrular.

toffy_the_cat

Yaş Mama ödül maması vs ile alışırlar fakat insanlara olan güvenleri kırılmıştır terkedildilerse vakit gerekebilir

Lunas

Britishe benzeyen hangi cins olabilir tekire benzetemedim