Kedim Kıyma, Tavuk, Ton Balığı Vs Yemiyor.

Fng33

Kedim kuru mamayi yiyor fakat yaş mamaya ağzını sürmüyor. Pişmiş kiyma, haşlanmış tavuk ve ton balığı denedim onları da yemedi. Yoğurt ve salataliga bayılıyor onu da tabaktan çaldığında fark ettim. Bu konu da ne yapabilirim? Sabahtan beri mamayı kaldırdım. Ama yaş mamaya dokunmadı açlıktan uyudu kaldi. Dayanamadım verdim kuru mamayi.

9 CEVAP

Sselin1

Tavuk cigeri haslayip verin isterseniz genelde kediler seviyor.

Toriri

kuru işe yaş mamayı karıştırmayı deneyin, olmadı belki kırmızı et seviyordur köfte yi deneyebilirsiniz

Anonymus552223

Yogurt ve salatalik yemesinde bir sorun olacagini sanmiyorum. Bazi kediler oyle. Yogurt verin yas mama yerine kuru mamasina da devam etsin

Evet bence de ciğer deneyebilirsiniz. Ciğere hayır diyen kedi daha görmedim.

kedicikikadin

Merhaba,
Ne güzel işte yaş mama çok da sağlıklı bir şey değil.
Yoğurt kediler için de çok yararlı bir yiyecek ve benim keidm de deli gibi salatalık armut erik yiyor.
Eti farklı şekilde marine etmeyi deneyin, örneğin salatalıkla püre yapın vs ama yemezse de çok zorlamayın.

BalliBadem

Vejateryenlik yolunda sizinki (:

Fng33

Çok teşekkür ederim. Hemen deneyeceğim.

Fatiko

Ciğere hayır diyen kedi benim. Kedim maalesef

Hesray

Benimkide sadece kuru mama dana ciğeri yiyor başka hiçbirşey yemiyor balık tavuk yoğurt vs hiçbirşey yediremiyoruz deli çıkıcaz artık yemiyor yemiyor :(((