Başka Bir Pet İle Temas

Kaanathan

Herkese öncelikle merhaba, köpeğim 35 günlük üst komşumuzunda 3-4 yaşlarında köpeği var. Birbirlerini tanısın istedik ve ben kucağımda yavru köpeğimi tuttum büyük olanı sadece genital bölgesini kokladı. Büyük köpeğin Aşıları tam. Yine de endişelendim. Bir bulaşıcı hastalık acaba geçer mi?

4 CEVAP

Anonymus552223

Cok erken sahiplenmissiniz kopeginizi, biraz daha anne sutu icseydi aşilardan bile faydali olurdu onun icin

Kaanathan

Niye şu önyargınız anlamıyorum. Belki de annesi öldüğü için 35 günlük sahiplenmek zorunda kaldık? Biraz farklı perspektifleri görmelisiniz

GammaLamina

Aşıları tam ise endişeye gerek yok. Önünde sonunda zaten baska köpeklerle iletişimi olacak. Siz yine de bebişinizin aşıları tamamlanana kadar dikkatli olun. Hekiminiz artık dışarı çıkmaya uygun diyene kadar da çıkarmayın.

Kaanathan

Çok teşekkür ederim içim rahatladı