Pro Choice Yavru Kedi Maması

kira02

pro choice yavru kedi maması petlebide kaldırıldı mı siteyi araştırıyorum ama bulamıyorum mamada bir sıkıntı mı var ki?

6 CEVAP

kira02

Tükendiği için bulamıyormuşum :)

Sevvaal

Memnun musunuz nasıl bir mama sizce

kira02

Kötü bir mama değil kedim fazla sevmiyor sanırım yorumlara falan da baktım iyi bir mama değil diyorlar.Kedim az yiyiyor bu mamayı o yüzden başka bir mama almayı düşünüyorum bence siz de biraz araştırın

Ecerana

Pro choice fiyatıno hak etmeyen bi mama bence. Kilosu 25 lira mı ne o fiyata matisse daha iyi en azından matisse nin içinde az da olsa et var mama değişikliği yapacaksanız matisse ye bi bakın derim

BalliBadem

Suzi aro prochoice dan daha iyi diyor bence o kadar mamaya paranız varsa daha iyisini alın

kira02

Yorumlar için teşekkür ederim ben de öyle düşünüyordum :)