Kedimin Cinsi

Lunas

Sahipleneceğim yavru kedimin babası british shortaire benziyor annesi tekir. Kedimin cinsi ne oluyor melez mi yoksa belli bir ırkı var mı ya da tekir mi?

17 CEVAP

GULLUKAVAK

tEKİR DİYE ALMAYACAKSANIZ BOSVERİN İLLA CİNSMİ OLMASI LAZIM BIRAKIN ALLAH AŞKINA CİNSİNİ BEBEK O YA SEVİN BAKIN NASIL KARSILIGINI VERİCEKTİR

Lunas

Cinsi benim için önemli olsa sokakta kedi bakmazdım. İlk önce onlara önem veriyorum. Her kediye eşit davranırım ister kuduz ister meme kanserli. Tamamen anlamadan kaba olmayın lütfen.