Kedimin Cinsi

Lunas

Sahipleneceğim yavru kedimin babası british shortaire benziyor annesi tekir. Kedimin cinsi ne oluyor melez mi yoksa belli bir ırkı var mı ya da tekir mi?

17 CEVAP

sanırım anne british baba russian blue gibi demek istendi cins cins derken üstteki üye. ama açıkçası bu kedi tekir gibi geldi bana, babası konusunda da emin değil iseniz

Sokakta british shorthair cinsi kedi bulunmaz ki. Biri terk etse başkası alır. Cins kedilere talep çok oluyor. Bence bu yavrunun annesi de babası da tekirdir.

Gozdetemizel

Kedi bildiginiz sokak kedisi.anasi tekir babasi bilmemne degil yani.olsa nolcak o da can bu da can.bukdr sekilci olmamak lazim maksat zaten hayatini kurtarmak sokaktakinin

LIGHTNING

has orjinal anadolu sokak kedisi

Shaco

yavruyken anlamak çok zor ya kırma brtish ollur yada tekir olur.

Shaco

tekir değl zaten kırma British olabilir bazen çok alakasız da olabiliyor net bir cins olması için cins cins olması gerek

Lunas

Cins cinsi anlayamadım?

Lunas

Babası tekir değildi ondan eminim, tekirler çeşit çeşit renkten oluşmuyor muydu?

Lunas

Sanırım bilmem ne cinsi ve tekir kırması ama bence tekir :d

Lunas

Mahallede hiç kimse kedilere o kadar ilgi göstermiyor scottishi tekir sanabilirler yani o derece :d

toffy_the_cat

Scottishi tekir sanacak kadar cahil olunmamalı bence de neyse.Bencede Tekir direk.Sokak kedisi yan,.

Lunas

Sanırım evet.British kırması olduğu için bir an sevindim kdşsncşsmx

Almnsyl

Tekire benzettim

lokum_sakiz

@Lunas kırılma ama British Kıması olunca bir özelliği olmuyor :).Cins ayrımcılığı olmasın lütfen :)

Lunas

Biliyorum melezlere önemim biraz fazla :D