Belediye Nerede Kuduz Ve Kısır Yaptırıyor?

Lunas

2 haftadır kesin cevap bulamadım yardımcı olursanız sevinirim.

9 CEVAP

BalliBadem

Hastane gibi yerleri oluyor mesela ankara da kurtuluşta var ben orada kısırlaştırma yaptırdım başka hayvanlara kontrol falan da yaptıranlar vardı

Sudeckmkc

Kuduz aşısının hindistandan getirilen ucuz muadilleri hayvanlarda ciddi sıkıntılara sebep oluyor lütfen güvendiğiniz bir veteriner hekimde yaptırın aşıyı

Anonymus552223

Belediye dedigim belediyenin bakim evi iste. Sizin sehrinizdekini arastirin gitmeden. Peşin birsey soyleyemeyecegim, ama çogu rezalet

Almnsyl

Bakım evlerinde yapıyorlar( hayvanlar için)

Anonymus552223

Belediyede kisirlastirma da enfeksiyona sebep olabilir, cunku cok pisler, ama heryerinki ayridir belki. Bizim burdaki kötu

Lunas

Bakımevinde olabilir mi sizce?

BalliBadem

Bizim burası gayet temizdi biz oturduk onlar ameliyat edip verdiler ki ben jçeriuide gördüm gayet hijyenikti ve kedimde enfeksiyon falan da olmadı kedimi sahiplendiğim kadın düzemli olarak 3 5 kedi götürüyor kısırlaştırmaya bi sorun da yaşamadı bu kadar ön yargılı olmayın

Anonymus552223

Farkindaysaniz kendi sehrim icin konustum. Her yerinki farklidir ve pesin konusmak istemiyorum diye de ekledim. Onyargi degil bu gordugumu soyluyorum. Gittim bizzat kendim, ayrica surekli kotu haberler cikiyor barinaklar hakkinda. Arastirmadan koru korune gitmesin

BalliBadem

Barınakta yaptırmadım zaten ve gördüğünüz gibi burası temiz dedim ora hakkında yorum yapmadım