Kedi Kumu ( Lütfen Bakın Ve Cevaplayın )

Lunas

Kedi kumu almaya bütçem yok ama mahallede var kulağa kötü geliyor ama olabilir mi? Lütfen cevaplamadan geçmeyin çok lazım ve acil.

9 CEVAP

Zaten bahçede bakacağın kedi için niye kum alıyorsun ki? Kum alsan da bahçeye toprağa yapar alışmaz. Ben alıştıramadım illaki bahçeye yapıyorlar.

lokum_sakiz

MırMır veya Reflexe bakabilirsin ama o yinede yüksek ihtimalle bahçelere yapacaktır.

Lunas

Doğal kum olurmu bahçe sıkıntı sokağa atılabilir yani ekimler var kxşsmxşxn

Lunas

Eyvah :’(

onurtemiz

bahçede bakacağın için kum saçma bir de kum almaya bütçen yoksa eve hiç alma kediyi günahına girersin. İleri de bütçen daha geliştiğinde evde kedi sahiplenebilirsin

Lunas

Bahçede bakacağım.

Almnsyl

Birşey olmaz bana göre.

lokum_sakiz

Deedikleri gibi bahçede bakarsan istediği yere gider yapar o kedi.Hem bitkilere gübre olur ;)

Lunas

gülen emoji