Kedi Tuvaleti

Shaco

köpeğim olduğu için onun pedleri var birde kedi sahiplneceğim şuan kum alıcak imkanım yok maalesef kedimi pede alıştırabilir miyim ?

4 CEVAP

Lunas

Yaşadığın yerde toprak veya kum varsa oradan alabilirsin.

Lunas

Ben normal sokaktan kum buldum onu alıcağım

lokum_sakiz

Kum alacak imkanınız yoksa klozete alıştırmayı deneyin.Aslında alttaki iki linkteki ürünü alırsanız pahalıya mal olmaz.

kürek hediyeli kum kabı

Reflex Aktif Karbonlu Kedi Kumu

Eğer bütçen Reflex'e yetmezse bütçeniz SaniCat,Micho,Aro iyi seçenekler.Aro METRO markette çok daha uygun.10 kg 20 TL

Shaco

ben şuan köydeyim dedemler bu konuyla hiç ilgilenmiyorlar elimde bir bütçe olsa alırım zaten yanımda sadece köpeğim ve bezleri var maalesef :( bir leğene kum toprak koysam olur dimi ?