Kedim Sarılık Oldu Tedavi Hakkında Bilgisi Olan Var Mı?

Dumanji

Merhaba; Benim kızımın ciddi boyutta sarılığı var. 2 haftadır 3 öğün serum alıyor ve saatte 1 de ağıza enjekte yoluyla mama veriyorum çok su içiyor yerinden kalkmadan saatlerce yatıyor sürekli boş bakıyor. Daha başka nasıl bir tedavi uygulayabilirim.

2 CEVAP

Aynı hastalığı 6 aylıkken benim kedim de atlattı. O zamanlar evden tatlı ve tuzlu şeyler yiyordu. Hastalandiktan iki gun sonra sarılık olduğunu anladık her gün bir kere serum yedi c vitamini yapıldı. Tabi bende sürekli siringayla besledim yediremedigim zamanlarda veterinerimizden rica ettim o zorla yedirdi ve suan iki yaşında sağlıklı bir tosun ayrıca hastalığı atlattıktan sonra tatlı tuzlu şeyler yiyosa onlardan asla vermeyin kısır mi bilmiyorum ama kisirlastirdiktan sonra da böbrekleri için kısır mamasından başka mama yedirmeyin. Böbrekler çok önemli birde sizin iki hafta olmuş bu normal mi bilmiyorum ama başka bir veterinere de danışın bence ne olur ne olmaz. Sizin yapmanız gereken onu sevin hic birsey yemezse veterineriniz yedirsin InsAllah toparlar.

Merhaba düzeldi mi?