Kedi Maması

sydaglsen

La vitral kedi mamasını kullanan var mı oldukça uygun olunca bunda kesin bir şey var gibi geliyor

4 CEVAP

Sselin1

Bütceniz uygunsa alacaginiz en düşük kalitedeki mama matisse olsun altina inmenizi tavsiye etmem kilosu 25 lira. Bu fiyatin altinda zaten et iceren mama yok. Ama ogrenciyseniz veya birden fazla kedi bakiyorsaniz golosi ya da brit premium alabilirsiniz.

BalliBadem

İçeriği hiç güzel değil hem ucuz hem güzel mama arıyorsanız aro öneririm bütçeniz daha genişse matisse golosi mamalar kilo olarak daha çok alınınca kilo fiyatı düşüyor

BalliBadem

Golosi de olabilir arodan daha iyi

toffy_the_cat

İçinde gerçek et olmayan mamaların çoğu hatta neredeyse hepsi kalitesiz mamalardır.kedinin sağlığını istiyorsan içinde taze et veya kurutulmuş et olan mamaları tercih etmelisin. Örnek olarak brit care,matisse,golosi olabilir.Olmadı brit en son aro