Kedimi Denizli Hayvan Hastanesinde Kısırlaştırmalımıyım Birşey Olur Mu?

Xloadwa

Kedimi nerede kısırlaştırmalıyım

3 CEVAP

Anonymus552223

Arastirin, bi de veterinere şunlari sorun: kac saat sonra ayilacak, yakalik takilacak mi, içten dikis atilacak mi, dikisler kendi kendine mi kaybolacak dikis aldirmaya gelecek miyiz? Kaliteli guzel bir ameliyatta, kedi cabuk ayilmali, dikişlerin ustune bisey sıkiyolar yakaliga gerek kalmamali, ve dikiş aldirmaya gitmemelisiniz. Bu sekilde iyi veteriner mi kotu veteriner mi anlarsiniz. Bi de yorumlara falan bakin arastirin gitmeden once. Duzgun bir ameliyatta birseycik olmaz insallah, simdiden gecmis olsun

Sudeckmkc

Evcil hayvanlarınızın sağlığı söz konusu olduğunda lütfen parayı en son düşünün bildiğiniz güvendiğiniz bir yerde ameliyat ettirin

BalliBadem

Belediyeye mi kısırlaştıracaksanız eğer öyleyse ben dişi kedimi ankara da kurtuluş ta ameliyat etirdim güvenebilirsiniz