Kedimin Gece Saldırganlığını Nasıl Engelleyebilirim

Tutilili

Merhaba 1 buçuk yaşında kısır erkek kedim var. son bir haftadır geceleri devamı miyavlıyor yemek istiyor neredeyse miyavlama araları 2 saate kadar indi. sadece bu da değil yatakların tepelerinden zıplıyor ve bacaklarımızı ellerimizi ısırıyor. Çözüm öneriniz var mı çok çaresiz durumdayım hiç böyle bir durum yaşayan var mıdır çözümü nedir

3 CEVAP

Sudeckmkc

Kızgınlığa giren tüm kedi sahiplerinin ortak sorunları bunlar. Kısırlaştırdıktan sonra pamuk gibi eski oyuncu sevecen hallerine geri dönüyorlar

Tutilili

Kedim kısır yaklaşık 8 ay oldu kısırlaştıralı

cenkustun

Benim kedim de ayaklarımı ısırıyor ve çok hareketli oluyor. Kızgınlığa girmiş olabilir mi, acaba?