Kedimin Burnu Hep Islak

Sulecrn

Merhabalar . Arkadaşlar kedimin burnu hep ıslak gibi yani bana sürtündugunde de elim ıslak oluyor. Bu her kedide böyle mi ? Bide bugün Hapşurdu. Bir hapsurmada hasta mi olurlar yoksa bizim gibi 1 kere normal mı?

5 CEVAP

BalliBadem

Bizimkide hrp ıslak normal

Sudeckmkc

Islak burun ve canlı gözler bir kedinin sağlıklı olduğunun göstergesidir

Gozdetemizel

1 kere hapsirmasi gunde 4-5 kere kasinmasi normal.biz de kasiniyoruz her gun farkinda olmadan defalarca.islaksa illa hasta diye bisey yok,kuruysa susuz kalmis olabilecegine,klimali ortamda cok dururlarsa ve havalandirilmayan cok sigara icilen ortamda kalirlarsa kuru olabilecegini okumustum.gozlem altinda tutun yine de

Sulecrn

Çok teşekkür ederim ❤❤

Sulecrn

O zaman inşallah böyle devam eder