Parazitleri Döküp Dökmediğini Nasıl Anlarım ?

Zynpkck

Dün iç parazit iğnesi oldu kedim onları döküp dökmediğini nasıl anlarım dışkısında kurt gibi şeyler yoktu ic paraziti illa kurt şeklindemi döker yine susam şeklinde bişey gördüm dışkısında bu dökmeye başladığı anlamınamı geliyo ne kadar sürede bu ilaç etki eder

1 CEVAP

zeyarya

merhaba, ben de dün sokaktan yavru tekir kedi sahiplendim. bu sabah tüylerinin arasında pireler gördük hemen veterinere götürdük ve iç dış parazit aşısı yapıldı ardından bi damla sıkıldı. hala parazitleri atamadı ama doktorumuz yarın öğlen tamamen kurumuş olur dedi. 3 ayda bir yaptırmak lazımmış :)