Ev Değisikliğinde Kedimi Yeni Eve Nasıl Alistirabilirim

cerenaa

1 yıla kadar düğunum olcak erkek kedimi beraber goturcem fakat cok korkak evden disari adim atmisligi yok sehir degistircez goturdugumde eve hemen alisirmi aklimi surekli kurcaliyo bu soru

2 CEVAP

VASVIYE

öncelikle kaçmamasına çok dikkat etmelisiniz
eşyalar yerleştikten sonra ona ait bir alan belirleyin aynı önceden olduğu gibi mamasına tuvaletine vs. kolay erişim sağlayabilsin
zamanla alışacaktır önce tedirgin olur tabiki de evi gezip keşfeder sonra alışır

bappatan

Tabi ki alışır yani insanlar kedi paikolojisini çok önemsiyolar bu kadar detaylara takılmayın o evde sizin kokunuz olacak alışmaması için bir sebep var mı?