Bonacibıo

hhhhh

Bu mama sokak kedilerine nasıl ? Kullanan var mı ? Memnun musunuz ?

4 CEVAP

BalliBadem

Bence aro yada pawpaw gurme daha iyi bi seçenek olur bonocibo da et yok bu mamalarda var ama bonociboda kötü değil

Bonacibo çok tuz içeriyor, bonacibo yiyen kedi çok su içer. Ve sokaktaki kedi sürekli su bulamıyor kap koysak da ya uçuyor ya atıyorlar. Ki bağımlılık da yapıyor. Bonacibo güzel bir tercih olmaz. Onun yerine reflex alabilirsin. Bütçem çok az diyorsan aro da olabilir.

BalliBadem

Aro reflex ten daha iyi yanlız ? Reflex e hiç et yok aroda var

Sulecrn

Ben reflex kitten kullandım ve tuy dökümü oldu