Fiko Kedimizin Irkı

Gulomelo

Yavru Fiko acaba hangi kedi ırkından geliyordur sizce? Çok oyuncu ve enerji dolu

7 CEVAP

Lunas

Sarmam olabilir ama sarmanlar bazen tekir diye söyleniliyor bilmiyorum ya da sarmanla başka bir cinsin kırması olabilir ama bence sarman

Lunas

Sarman*

Sarman bir kedi ırkı değil. Kedinin kürk rengini ifade eden bir kelime. Kediniz sokak kedisi bir ırkı yok. Ama insanlara bunu anlatmak zor olduğu için kedinizin ırkını soranlara sarman diyin geçin bence :).

Gulomelo

Çok teşekkür ederim cevablarınız için. Soranlara artik sarman kedisi diyeceğim

toffy_the_cat

Sokak kedisi.Sarman sokak kedisi

GULLUKAVAK

Benim minnoşumun ırkından çok tatlılar tam bir sokak kedisi asla aç kalmazlar avcılar ki evde sinek bile bulamazsınız oyuncu ve akıllılar tekir cinsi rengi sarman yada kınalı kedi

Lunas

Hatamı şimdi farkediyorum tekir diyecektim bazen aklımdan geçiyor :d Herkes söylemiş zaten