Kedim Sürekli Miyavlıyor Ne Yapabiliriz?

Elldnz

Evden kaçıyordu yolunu kapadık, tırnakları kırılmış, ensesini diğer kediler tırmalamış sokakta. 3 gündür evde tutmaya çalışıyoruz ama sürekli miyavlıyor. Ailem de dayanamaz hale geldi sokağa bırakmaktan bahsediyorlar. Elimden bir şey gelmiyor ne yapabilirim yardımcı olursanız sevinirim

6 CEVAP

toffy_the_cat

Kısırlaştırma zaman çözemezsşn

toffy_the_cat

Kısırlaştırmazsan çözemezsin .KISIRLAŞTIR

toffy_the_cat

Kısırlaştırmazsan çözemezsin .KISIRLAŞTIR

Evet yavru değilse kısırlaştır. Büyük ölçüde sakinleşir.

Raubeyaz

Eğer yavruysa bu normal bir şey, çünkü sokaktan alışkın olduğu ortamdan farklı bir yere geldi. Onu kendine ait bir yerde gibi hissettir.

Raubeyaz

Eğer yavruysa bu normal bir şey, çünkü sokaktan alışkın olduğu ortamdan farklı bir yere geldi. Onu kendine ait bir yerde gibi hissettir.