Yetiskin Veya Kisirlastirilmis Kediler Surei Yas Mama Yemeleri Dogrumu...sagligi Acisindan Zarari Va

Tmer

Ev kedilerinin surekli yas mama yemelerinde saglik acisindan bir zarari olurmu?

7 CEVAP

Eğer sağlıklı, içeriği iyi yaş mamalar kullanıyorsanız ne kadar sık o kadar iyi. Bazı arkadaşlar bağımlılık yapar fazla yaş mama diyor. Eğer içeriği iyi kuru mama kullanırsanız kuru mama da yiyorlar yaş mama da.

Sselin1

Pro plan yerine n&d, naturea ya da brit care kullanmanizi tavsiye ederim. Gimcat iyi bir yas mama degisiklik icin kullanmak isterseniz Schesir da guzeldir.

VASVIYE

Benim kedilerimde yaş mama vs. ek ürünleri çok seviyor ama fazla şımarttığımızda mamasını yemiyor veterinerimiz haftada 1 kere vermemizi söyledi çok sık kullanıldığında sağlık açısından bir probleme sebep olur mu bilmiyorum ama bence fazla vermeyin

Gozdetemizel

Ben kedim 8haftalikkenden beri veriyorum suan 10 aylik ve cok saglikli.porsiyonu az tutuyorum ve kuru mamasini gramaja uygun veriyorum.kilo acisindan da sorun yasamiyoruz boylece

Tmer

Tesekkur ederim bilgileriniz için...Gimcat yas mamalarini yiyorlar ve kuru mama da proplan aliyorum

toffy_the_cat

Kuru mamanı değiştir onun yerine nd al.proplan içeriğini haketmiyor.isterswn nd dışında önerebilirizm

mericduygu

ben de pro plan yerine başka bir marka kullanmanızı öneririm, iki senedir pro choice kullanıyorum onu tavsiye edebilirim sizin için, içeriğine çok güvendiğim temiz bir mamadır