Minik Yavru İçin Yuva!!

wintercatt

Sahiplendirme ilanı da açtım ancak zamanımız sınırlı olduğu için buraya da yazıyorum :( Tahminen 2 aylık olan bu tekir-erkek yavru için yuva arıyorum. Kimsesiz bir halde bulundu ve öyle miyavlıyordu ki gözlerimin içine bakıp onu öylece bırakmaya içim el vermedi eve getirdim. Ancak ikinci kedi sahiplenme imkanım yok hele ki Cherry oldukça kıskançlık yapıyor. 1 hafta içinde yuva bulamazsam oturduğum mahalledeki kedi bakan teyzeye vermek zorunda kalacağım. Ama öylesine cana yakın bir yavru ki bir yuvası olsa mükemmel olurdu. Trabzon'da olup da sahiplenmek isteyen varsa lütfen bana yazsın!

2 CEVAP

minnoskoss_123

Instagramda patili_dostlar_dernegi , haysev , haytap , miano.patisahiplendirme gibi sayfalara yazın. Daha kolay yuva bulur.

wintercatt

@minnoskoss_123 teşekkür ederim oralara da yazacağım.