Kedim Isırıyor

seherse

Merhaba benim 4 aylık dişi yavru kedim var ve çok ısırıyor. İlk başlarda dişi kaşınıyordur dedik çok takmadık ama son zamanlarda çok acıtıyor ve daha da sıklaştı ısırması sizce bu durumda ne yapabilirim?

2 CEVAP

Gozdetemizel

Normal disi kasiniyor cocugun.parmaginizi agzina sokup kasimaya calisin ztn isirmicak aksine sizi yonlendircek kasinan yerlere.bide dis kasiyici ve pelus oyuncak alin profilimde fotograflari var.biz bu sekilde cozduk

seherse

Tamamdir öyle yapicam teşekkür ederim :)