Hasta Yavru Kedi

KomurveMia

Arkadaşlar dün sokaktan hasta bi yavru kedi buldum yaklaşık 2.5 aylık. Aşırı zayıf. Sanırım dişi. Üreme organı şişmiş ve kırmızı olmuş. Karnında anormal dokular var şiş gibi ve pörtü pörtü olmuş karnı. Tuhaf çıkıntılı şişlikler var. Dünden beri işyerinde bakıyorum antibiyotikli bebek şurubu verdim mama su verdim. Kaka yapmış ama ishal rrsmini koydum. Yarın vete götürecegim bu yavru kedinin nedi vardır bilen var mı

4 CEVAP

Sselin1

Ishali cok kotü duruyor götürebilirseniz bugün goturmeye calisin. Iç paraziti vardir baska sebepleri de olabilir. Bilyorum suan musait degilsiniz ama verebilriseniz haslanmis derisiz tavuk gogsu ve patates verirseniz iyi gelir suyundan da koyun sivi kaybi icin. Veremezseniz Sadece patateste olur.

KomurveMia

Az önce kanlı dışkı ve çiş yaptı. Karnı sanki ezilmiş organları kanurgasına doğru çıkmış gibi anomal bi karnı var. Veterinere yazdım durumu ciddi görünüyor yarın getir dedi

İsterseniz parazit hapı alın 20 30 liraya parazittir belki atar vücutu iyi besleyin ev yemeği falan veriyorsanız süt falan vermeyin

Anonymus552223

Fıtık olabilir karni öyleyse. Ezilmiş kedilerde oluyo genelde. Karnina gogru bi çikiklik oluyo yumru gibi. Ameliyati da biraz pahali ve herkes yapamiyor. Ama bu kedide birkac farkli bir problem var gibi. Insallah yasatabilirsiniz kolay gelsin gecmis olsun.