Kedim İçin Uygun Ama Güzel Bir Mama Öneriniz Var Mı?

bastet_8138

2 yaşında oğlum için mama alıcam, kısır ve biraz hımbıl bir oğlum var hareket etmeyi sevmiyor. Önceden Royal Canin kullanıyordum lakin maddi durumlardan dolayı artık biraz daha uygun mama arıyorum. Yardımcı olabilirseniz marka konusunda çok mutlu olurum. Hem iştahla yiyeceği hem de fiyat olarak uygun bildiğiniz bir mama var mı?

3 CEVAP

Royal canin masum görünen ama aslında çok iyi olmayan bir mamadır en güzeli mamaların içeriğini kıyaslayıp güzel bir mama bulmanız. Çünkü bir çok kişi içeriğini bilmeden mamayı iyi bir mama sanar veteriner falan önerdiği için oysa ki veteriner bu önerdikleri mamaları sattıkları zaman komisyon alır.

ND, matisse, naturea, profine, brit care, golosi gibi mamalar olabilir.

Lunas

Nd gimcat mırmır