Kedi Çiftleştirme

uasoul

Tekir 11 aylık erkek kedim var. Şuan kızgınlık döneminde çiftleştirmek isteyen arkadaşlar olursa iletişim sağlayabiliriz.

Kedimin cinsi Tekir yalnız diğerlerinden çok farklı kulakları aşırı uzun

15 CEVAP

Erkek olduğu için çiftleştirsen bile sürekli tekrar isteyecek. Ayrıca kimse kedisini tekir bir kediyle çiftleştirmek istemez. Senin için tek çözüm kısırlaştırma bence.

Gamzessven

Kısırlaştırmamanız büyük kayıp. Bugün çiftleştirin yarın tekrar ister. Olan yeni doğan sahipsiz kedilere olur. Dışarda yeterince telef oluyorlar onlara şans tanıyalım kendi kedilerimizi çiftleştirmeyelim. Umarım çiftleştirmekten vazgeçerek kısırlaştırırsınız. Aileler çoğu şeyi hesaba katmadan konuşuyor. Doğrusu kısırlaştırmaktır çok net bir şekilde.

Sakin ciftlestirmeyin 1.5 aydır kedi sahiplendirmeye çalışıyorum tekir diye alan yok sizin kendinizin yavruları da öyle doğarsa ne olacak zaten çok sahipsiz hayvan var yapmayın etmeyin derim

uasoul

Cins insanlar cins kedi ararlar

Ay sormayın @minnoskoss_123, yaramı deştiniz. Sokak hayvanlarını beslediğim için yaygara koparan bir komşum vardı. Sürekli ben kediden korkarım bunları besleme alıştırma buraya diyordu. Şimdi british shorthair cinsi yavru bir kedi almış, kediyi almış almasına da kediye mama bile almamış. Gelmiş bizden mama istedi. Çok ilginç doğrusu.

Bu insanları anlamiyorum benim önceden sahiplendirip terkedilen dört kedim var doğru insanı bulmak çok zor

Anonymus552223

Kisirlastirmaya karsi olcak bisey yok, çekincelerinizi soyleyin ikna edelim:)

minnoskoss_123

Ailenize kısırlaştırma yapmazsanız masrafınızın artacağını söyleyin.

Lunas

Kısır yapın.

uasoul

Teşekkür ederim

uasoul

Zaten maaşımın yarısını beyefendiye adadım :) onun canı sağolsun hırlamasına ömrümü adarım :)

minnoskoss_123

Bazı insanlar kedisi illaha cins olsun istiyor ya. Çok gıcık oluyorum.

minnoskoss_123

Tanıdığım bir aile var. Sokaktan bir tane yavru kedi sahiplenmişler sonra çok yaramaz diye geri vermişler. Şimdi bana soruyorlar hangi cinsten alalım, para vermeden nereden kedi alabiliriz diye soruyorlar. Çok sinirleniyorum. En sonunda siz en iyisi peluş kedi alın diyeceğim.

uasoul

Kısırlaştırma yaptıracağım mutlaka ama ailem biraz karşı

minnoskoss_123

1 yıl boyunca sahip aradık bir kediye. İsteyen kimse çıkmadı. Bir de bir yavruya 3 ay yuva aradık. Sahiplenmek isteyen bir tane bile kişi olmadı. Şuan mecburen ben sahiplendim.