Ne Yedirmeliyim ?

Nurseliidiz

1 aylık yavru kedimin süt tozu bitti. Haftasonu olduğu için alamadım. Ne içirebilirim?

10 CEVAP

Sselin1

Derisiz Tavuk gogsunu haslayip suyu ile blenderdan gecirip verebilrsiniz kendi yiyemezse biberonun agiz kismini mama gececek kadar kesip oyle icirin ben oyle yapiyordum. Icine biraz yumurta sarisida koyabilirsiniz. Zaten kediler 5 haftalikken kati gidaya gecmeye baslarlar. Tavuk yumurta et bunlari az sebze ile haslayip blenderdan gecirip busekilde besleyebilrsiniz. Kuru mamaya da yiyebilir onu da islayip yedirin.

Nurseliidiz

Laktozsuz Kefiri sulandırarak içirdim. Teşekkür ederim

Anonymus552223

Yogurt, yumurta, peynir, yumusak seyler yiyebilir bir aylik kedi. Hicbirini yemezse açbitir salam verin, onu yemeyen kedi gormedim

Sselin1

Tabi su da verin.

Sselin1

Laktozsuz sut alip ondan da icirebilirsiniz arada.

peterpane

Biz daha önce keçi sütü kullandık ishal oldu. Veteriner bize kefir önerdi.

guineapigela

Salam pek onermem. Kefir vermeyi deneyebikirsiniz

Esosh08

su tüketiyorsa eğer tavuk haşlayın biraz kabak ve havuc blendırdan geçirip verebilirsiniz..

mehmet16

a 101 den arı bebek maması al su ılık su ile ver ama süt tozu degil süt ile beslemen gerek

Sselin1

Kati gidaya gecmenizi tavsiye ederim gelisimi icin tavuk yumurta yas mama vermeniz gerekiyor kefir tek basina yeterli degil yiyecegi kivama getirip tüketmesini saglayin