Benefit 12 Kg Tavuklu

tolgattopcu

Kedimin eskiden yediği mamayı yeniden aldım ve kedim yemedi iade etmek istedim ve kabul edilmedi. 12 kilo benefit tavuklu almak isteyen bu konudan bana ulaşsın.

3 CEVAP

Anonymus552223

Fiyat nedir, sokak kedileri icin kullandigim mama bitiyor, uyguna verirseniz alirim hem siz hayir işlemis olursunuz hem ben. Cunku dedigim gibi kedime farkli mama kullaniyom, sokak kedileri icin alicam

tolgattopcu

239a aldım, tek paketi açıldı ama ağzını kapattım tekrardan. 150’ye veririm uygunsa

Anonymus552223

Himm pahali mamaymis benefit. 15 kiloluk enjoy alirim ben yine.