Kedim Balkon Tepesine Çıkıyor

Sulecrn

Kedim 2.5 aylık ve daha bugün balkonun demirine zıplayarak çıktı nasil engelleye bilirim bunu yada nasıl vazgeçtire bilirim lütfen fikirlerinizi paylaşın bisey olmasını istemiyorum

8 CEVAP

Gamzessven

Balkonunuzda file var mı? Yoksa acilen temin edin bu filelerden. Camlara da sineklik yaptırın. Lütfen daha fazla kedim atladı haberi görmek istemiyorum. Kedi arkadaşlar bu atlar lütfen farkına varın artık şu durumun. Çok sakin bir kedisi olan arkadaşımın kedisi bile düştü. Kızgınlıkta falan da değildi bi de bu bahane ediliyor. Sizin kediniz de çok küçük bebek gibi hiçbişeyin farkında ve bilincinde değil. Herhangi bir korumanız yoksa da içerde havasız kalsanız da açmayın balkon kapısını bir zahmet.

Sudeckmkc

Ya her gün kedim atladı düştü yazısı görmekten ciğerim soldu artık yani belli o kedi 10 sene atlamasa 11.sene bi kuşa bi kelebeğe aldanıp atlayacak. Hele hele yavru kedinin tam bilinci de yok. Mutlaka balkona file ya da balkona çıkmasına asla izin vermeyin kapı kapalı olsun hep

Sulecrn

Bugün konuştuk 2 gun sonra cam sürgü yapılacak teşekkürler hepinize

uasoul

Benim kendim 11 aylık beyefendi de öyle istediğin kadar mücadele ver çıkacak oraya bir kere bahçeye atladı 2.kattan 2 gün yakalamak için uğraştım en sonunda kendi geldi ama yine de çıkıyor ve atlamıyor korkuyor çünkü

uasoul

İnşaAllah

Anonymus552223

Evet kesin atliyorlar, atlamaz birsey olmaz demeyin

Sulecrn

Inşallah bir daha olmaz çünkü 4. Kattayiz ve yüksek umarım bir daha yapmaz

Sulecrn

Yarın cam balkon olacak ♥