Wahre Liebe

andretti

Merhaba
Wahre liebe ya da Mera marka mama hakkında bilgisi olan var mı acaba arkadaşlar? Şu anda Matisse kullanıyorum ama sanki doyurmuyor ve sürekli ilave birşeyler vermemizi istiyor kedilerim. N&d ye geçmeyi düşündüm ama çok proteinli olduğu için bizim uyuşuğa yaramayabilir diye düşünüyorum. Fikri olan bilgilendirirse çok sevinirim

3 CEVAP

Sselin1

N&d nin protein orani yüksek ama n&d düşük tahıllının protein orani %36 yuksek degil normal bir oran. Kisir mamasinin %38 ama. Daha dusuk isterseniz Naturea mamaya bakabilirsiniz onun protein orani %32.

guineapigela

Wahre liebe alman marka mama almanyadayken biara satin almistim orta butceli cok iyi bi mama diyemem ama cok kotu de diyemem icerigine bakin.Bence ND ye gecmeyi birdaha dusunun mera mamayi hic duymadim :/

guineapigela

Almanyafayken almanca bi siteden almistim diye hatirliyorum.Katzenfutter diye geciyor.Ama yanlis hatirliyor da olabilorim