Acil Bakar Mısınız

Cansumuezza

kuzenimin kedisi bugün karma ve iç parazit aşısı oldu. poposundan kan geliyor bulunduğu yerde veteriner yok ne olabilir ne yapabilir?

6 CEVAP

Cansumuezza

onca kedi geçti elimden bende ilk defa görüyorum anlam veremedim açık renk olmasına hiç veremedim ama durmuyor. ilçede yaşıyorlar veteriner kapalı açık olsada bişeyden anladıkları yok büyük başla ilgileniyorlar daha çok. sorduk bakalım vet mateye bi fikri olan yardımcı olsun lütfn

Çok ilginç. Daha önce böyle bir şey görmedim. Bulunduğunuz yerde veteriner yoksa karma aşıyı nasıl yaptınız? Vetmate uygulamasını indirip ordan sorun bari. Bence veterinere gitmenin bir yolunu bulun ciddi görünüyor durum.

Anonymus552223

Parazit aşısı parazitleri parçaliyormuş, aşıdan sonra 2 gun kan gelmesi normalmis, ama daha uzun surerse veterinere gotursun

Anonymus552223

Benim de başima gelmedi boyle birsey ama oluyor demek ki

Cansumuezza

fotoğrafları ekledim

Cansumuezza

hiç duymadım o parçalanma olayınıninşallah öyledir ;(