Crona Virusu Hakkında Bilgisi Olan Varmı

Toscana

Kedisi Corona olan iyileşen varmı durumumuzu aşağıda anlattım
2 yıldır sokaktan sahiplendiğim oğlum bulut tek gözünün görme umudu var 6 .defa göz ameliyatı olacaktı kontrol amaçlı Ameliyat öncesi veterinere götürdüm kan tahlili yaptırmak için kanında enfeksiyon belirtileri olduğunu söyledi ve Antibiyotik tedavisi yaptı geçen hafta bugün yine kan tahlili yapıldı Ama yine hücrelerinin yüksek olduğunu antibiyotik yapılmamış gibi olduğunu söyledi cronadan şüphelendiğini test yaptığınj testin pozitif çıktığını ince bir çizgi halinde çıktığını söyledi şuan genel durum iyi yemeğini yiyor oynuyor görünüşte bi sıkıntısı yok bir kızım daha var onada bulamış olabileceğini söyledi onada geçen hafta bakılmıştı kanı iyidi genel olarak aşı öncesi vitanin verdi 2 tane onları kullanıcaz 1 tanesini 1 haftadır kullanıyorum

2 CEVAP

Sprachlos

Geçen hafta bi kedimi kaybettim bundan dolayı bi kaç gün bekle oynaması iştahı kötüye giderse veterinere gidin

Fatiko

Kardeşim, bizede fib dediler kedime yanlış tedavi uyguladılar karaciğeri iğne ve ilaçlardan enzim yükselmişti. En sonunda çok iyi bir d r götürdüm dünyaca ünlü bir veteriner, maddi durumunuz varsa etilerde hadi veteriner hekime götürün. O kedime Allahın izniyle teşhis koydu. Hep yanlış tedavi uygulamışlar.benşm kedimin de yemesi neşesi yerindeydi. Veterinere gitmekten mahvolmuş tu artık kedi. Dediğim yere gidin lütfen