Kedim Kakasini Yapamiyor:(

Aynrdndr

1,5 aylik bir kedim var. 2 gundur kakasini yapmiyor. Acaba yeni geldigi icin alisamadi mi yoksa baska bir sorun olabilr mi?

3 CEVAP

AllyNewt

Kedinin poposunu ıslak pamuk ile silin (annesinin yalama effekti) eğer hala yapmazsa veterinere gidin.

Hevra

Yeni geldiği için ve tuvalet eğitimini anneleri veriyor kakasını ona yaptırırsanız iyi olur yoksa ölebilir öyle duymüştum

Aynrdndr

Dediginizi yaptik sildik pamukla 15 dk once yapti:)) cok tesekkurler