Kedimin Gözü Acil Yardım

berkwsx

Kedim daha 3 aylık gözünde resimdeki gibi yaramı çapak mı anlamadığım birşey var yardımcı olurmusunuz ? Normal mi bu ?

4 CEVAP

cdogali

Gözündeki çapak, ama o kadar göz sulanması iltihapa dönebilir, o da daha ciddi bir göz rahatsızlığına neden olabilir. Çok endişe edecek bir şey varmış gibi görünmüyor, yine de veterinerinize danışın.

Dkkdkx

Gözlerini temizleyin her gün nasıl bu kadar Çapaklandı her gün silmiyor musunuz

Dkkdkx

Gözlerini temizleyin her gün nasıl bu kadar Çapaklandı her gün silmiyor musunuz

lwb

Çapaklanmış ve ilerlemiş de biraz, göz temizleme solüsyonu ile temizleyin bir kaç gün geçmezse veterinere gidebilirsiniz