Kedimin Gözü Acil Yardım

berkwsx

Kedim daha 3 aylık gözünde resimdeki gibi yaramı çapak mı anlamadığım birşey var yardımcı olurmusunuz ? Normal mi bu ?

8 CEVAP

berkwsx

çok teşekkür ederim fakat sprayin linki gözükmüyor

Çapak bu göz akıntısından dolayı olur şu spray ı gözü kapalı bir biçimde gözüne sıkın.
Spray:
https://www.googleadservices.com/pagead/aclk?sa=L&ai=DChcSEwiNvIP8gsnjAhXCFRgKHSUeC8MYABABGgJsZQ&ae=1&ohost=www.google.com&cid=CAESQeD27ogc48a1gZTqKW56NqvQfphIlLFPgiPTxt__5STdjLHuOTMr3zp8w-iz-x3_S-S1kTSbAh1aI37DKqSKUb4B&sig=AOD64_0GLDFBdZ8QMwzImXh5ua1itiineA&ctype=5&q=&ved=2ahUKEwiV_Pv7gsnjAhUqxqYKHR6jBQcQwg96BAgLEAo&adurl=https://m.***.com/crystalin-animal-health-drops-goz-kulak-agiz-bakim-solusyonu-50ml-P348243709%3Fgclsrc%3Daw.ds%26%26gclid%3DCj0KCQjwvdXpBRCoARIsAMJSKqKDVEx1QiMMYAQsSJpYAp9xh1CJ7j7XTrgJb3RoDjRy507w8uycjaoaAkpnEALw_wcB

Sevvaal

Çapağa benziyor benim kedimde de oluyor bazen . Kulak pamuğunu saf gülsuyu ya da ılık suyla ıslatıp hafifçe temizliyorum. Ardından kuru bir kulak çubuğuyla ıslaklığını alıyorum nazikçe. Henüz solüsyon almaya vaktim olmadı böyle idare ettik 2 buçuk aylık bir zararı olmadı

berkwsx

İlk defa kedi besliyorum o yüzden tedirgin oluyorum

Sevvaal

Benim de ilk kedim ben de birinden öneriyle denedim siz de solüsyonunuz yoksa deneyebilirsiniz nazikçe.

Atak75

Merhaba ilk yapacağınız işlem ılık çay ile silmek veterinerim tavsiyesi ben 30 a yakın kedi bakıyorum çoğu da yavru ve iyi geliyor tecrübeliyim bu konuda eğer iltihaplı bir durum oluşmaya başlarsa yine veterinerimin tavsiyesi exocin marka göz damlası bir çok kediyi bu damla sayesinde iyilestirdim güvene bilirsiniz

erdemrabia632

Bendeki kedide de olmuştu ılık suyla silip çayın dem kısmını sürmüştüm. Eğer kapalıysa gözler terramicyn kremi çok az sürebilirsinzi