Kuru Mama

sesuu

merhaba arkadaşlar 4,5 aylık tekir cinsi yavru kedim var yavruyken geldiğinde purina friskies mama kullanıyorduk iyi bir mama olmadığı için değiştirmeye çalıştık ama fazlasıyla inatçı yemediği için direnci düştü ad mama kullandık yemeye başladı tekrar ancak kuru mama aralarında sadece whiskasa burun kıvırmadı o da bilindiği üzere sağlıklı değil maddi açıdan fazlasıyla zorlladı bu durumu önerebileceğiniz uygun ve güzel bir mama var mıdır acaba

8 CEVAP

aylık 30 tl gibi ortalama ediyor 10 kg alırsanız.

nd bütçenize uyuyor mu

Sselin1

Bir kilo mamaya ne kadar bütce ayirabilirsiniz. Ona göre öneride bulunalim.

toffy_the_cat

Evet bütçemiz neyse ona göre

sesuu

öğrenciyim

toffy_the_cat

Matisse olabilir.

toffy_the_cat

Bu linkte kilosu 23,5 'a denk geliyor.

sesuu

teşekkür ederim bir şey daha soracağım satış sayfalarında çok denk geldim hiç dikkat etmemiştim açıkça şimdi matisseye bakarken ilgimi çekti açık olarak belirtiliyor bir farkları var mı aynı marka