Acil Bakın Lütfen Kedim Bir Anda Hepimizi Düşman Olarak Görmeye Başladı

goozkian

15 Dakika önce, tüm ailem uyuyordu ben bilgisayar başındaydım.
Kedime bakıcaktım balkondan aşağı bakıyordu bi şeyi koklamaya çalışıyordu, normalde orda hep gezer ama bişeyler koklayınca aşağı atlar diye korkum kediyi almaya gittim, beni görünce aşağı indi ve canavar gibi miyavlamalarla ayağıma doğru vurmaya başladı geri çekildikçe beni kovaladı. Biraz uzaklaştım sehpanın altına saklandı. Sonra yan yan yürüyerek odadan dışarı çıktı, tüm yemlerini oda dışına koydum, tuvalete gitmem lazımdı ve yavş yavaş gittim. Tuvaletten çıktıktan sonra kapının önünde kedi ile karşılaştım resmen yılan gibi bana tısladı 1-2 kere hemen kaçtım odanın kapısını kapattım, neden böyle oldu lütfen yardımcı olun kapıyı açamıyorum saldırıyor bana

5 CEVAP

Anonymus552223

Çok korkmuş demek ki, kuştan kopekten falan, sizinle alakali bir durum oldugunu sanmiyorum

Ahsenbb

Bunun nedeni genelde şu oluyor.Tam dışarda bir ses duymuş olabilir kamyon köpek vs ve o sıralarda sizi gördüğünde cok korkmuştur.Şuan güven vermiyor olabilirsiniz.Çok yaklaşmayın yanına gitmeyin korkutmayın sephwnın altından çekiştirmeye çalışmayın kendi haline bırakın.Sevdiği mamalarla kandırmaya çalışın yerken yanında oturun yemesini bekleyin güzel sözler söyleyin.Oltalarla oynatmaya çalışabilirsiniz.Ama bu ara o istemediği sürece dokunmayın dokunduğunuzda daha kötü bir tepkiyle karşılaşabilirsiniz

Fatiko

Bir şeylerden korkmuş olabilir bazen oyun içinde öyle agresif yürüyerek kabarıyorlar. Bence sabahı bekleyin düzelir

goozkian

@Fatiko , ama normal bir sinir değildi bu, korktuğu zaman kulaklarını dikip etrafta hızlı hızlı koşuyordu herkesten kaçıyordu, bu sefer kabarmadı bile, direk üstüme sütüme gelip canavar gibi sesler çıkartıyor tıslıyor odayı açsam saldırmak istiyor bana.

goozkian

Gören arkadaşlar cevap yazın lütfen