Bursa Acil Süt Anne Aranıyor

Giizz

Bir kutuya konulup kapıya bırakılan bir günlük bebeğe süt anne arıyoruz.Dün geceden beri biberonu reddediyor.Nasıl doyuracağımızı şaşırdık.evinde veya bahçesinde emziren anne kedisi olan yazabilir mi? yoksa bebeği kaybedeceğiz :(

6 CEVAP

Anonymus552223

Oncelikle süt tozu alacaksiniz, sut vermeyon sakin besleyeyim derken ishal olursa ölme riski daha fazla. Biberon cok kucukler var onlarda mi? Ignesi cikarilmiş şringayla agzina az az sıkabilirsiniz. Çok çok onemli ve hayati diger bir şet de tuvaletini yaptirmak. Bir pamugu hafif ıslatin poposuna ve karnına pıt pıt masaj yapacaksıniz. Ancak bu sekilde tuvaletini yapiyorlar baska turlu karni şiser ve hastalanir. Anneleri nirmalde yalayarak yaptiriyor onu taklit edeceksiniz. Ve yaz da olsa cok sıcak tutun gerekirse sıcak su torbasi sarın bir beze, annesi sanar onu. Bu dediklerimi 3 4 saatte bir yapmaniz gerekıyor. 1 aya kadar zor biraz baķımı. Insallah yaşatabilirsiniz kolay gelsin

Giizz

Teşekkürler yorumlar için.daha öncede çok kez baktık bebek kedi fakat bu emme nedir bilmediği için çok zor oluyor.Ağzına damlatıyoruz azar azar bu akşam süt anne deneyeceğiz.

lokum_sakiz

Süt anne buldunuz mu ? :)

Giizz

Bir tane bulundu akşam ona gidecek bebek emer inşallah.yoksa başka arayacağız

beautifulcat

Şırıngayı deneyebilirsiniz, şırıngayla daha kolay alışır. Ama yine de olmuyorsa muhakkak bir hekime götürün.

lokum_sakiz

Umarım emer ve anne kabul eder :(