Kedi Mama Hakkinda Yardim

Bakiozdemir

Merhabalar kedim 5 aylik ve kac gram mama yemeli bence gunluk cok fazla mama yiyor ve bilmiyorum mamalarin arkasinda kac gram vericegimiz yaziyor ama ben kafama gore veriyorum ya da kasikla veriyorum gram olayini nasil ayarliyabilirim olcup vermek istiyorum

4 CEVAP

5 aylık kedi daha yavru. Yavru kedilere mama ölçüyle verilmez. Önünde maması hep bulunsun.

Bakiozdemir

Peki saolun

Bakiozdemir

Hm peki bende korkuyordum ya cunku bende yani tahimini ole 100 gram filan koyuyordum onune yiyordu dedim fazlami yiyor acaba

Fazla yese de koşturmaktan yakıyordur zaten kalorileri.