Kokulu Kum

Sevvaal

Güzel kokan kum öneriniz var mı? Bizimki de kokulu ama pekişr yaramadı gibi formix marka sabun kokuluydu.Kum kabının yanındayken bile kokusu gelebilecek güzel kaliteli bir kum öneriniz var mı

3 CEVAP

lokum_sakiz

İyide kokması kedinizi rahatsız eder onun yerine iyi kum alın.

GammaLamina

İnanın buram buram kokan kokulu kumlar hem hayvanınızı hem de sizi rahatsız ediyor bir süre sonra. Kokusuz olduğu halde koku salmayan güzel kumlar var.

LIGHTNING

chance maya kum tavsiye ederim, toz yok koku yok, ben yeni başladım kullanmaya çok memnunum