Yavru Kedim Hasta Ne Yapmalıyım Lütfen Acill

63any63

3 aylık kedimi yıkamıştım galiba soğuk algınlığı oldu. gözleri akıyor ve yorgun sürekli uyuyor.papatya çayı ile temizledim ama iyileşmedi.kulaklarında da siyahlıklar var.aşısı yapılmadı. ne yapmalıyım hangi ilacı almalıyım onun için?? lutfen yardımcı olun

7 CEVAP

Anonymus552223

Kac gun oldu bu sekilde

63any63

4-5 gündür

ballokumu

Kulak fotosu atabilir misiniz bu arada kediyi sıcak su torbası peluşlu bi yere yatırın

63any63

fotoğrafın nasıl atıldığını bilmiyorum

63any63

fotoğrafın nasıl atıldığını bilmiyorum

63any63

fotoğrafın nasıl atıldığını bilmiyorum

Sprachlos

Ah kardeşim bugün kedimi kaybettim hazırlıklı ol her şeye burdan değil veterinere git