Kedim Kum Kabında Yatıyor

berkwsx

Evde 5 yaşında canavar bir yeğenim ben varken çok oynayıp hırpalamasada ben evde yokken ne yaptıysa eve geldiğimde kedi kum kabında yatıyordu oyuncaklara bile tepki vermedi sizce sebebi nedir

4 CEVAP

Gamzessven

Tuvaletini yapmış mı? Kabız olabilir

Shaco

erken zamanda kardeşini uyar çünkü kedilerde korku ve negatif etkenler kolay hafıza oluyor siz evde yokken tek bir odaya koyman daha güvenli öyle bir seçeneğin varsa onunn korkusunu yatıştırmak için sevdiği şeyleri ver ve 2 3 saat sessizlik sağla tuvaleti geldiği zaman onu kumuna götür ve patisiyle kumu kazıt ve bırak gene olmadı tuvalet eğitim spreyleri var merak etme kediler çabuk öğreniyor :)

berkwsx

Kabız değil tuvaletini yapıyor bir sıkıntı yok ama yeğenim oynayınca koşa koşa kum kabına gidiyor

Gozdetemizel

Stresliyim ve kendimi burda guvende hissediyorum diyor.bizimki de kisirlastirdigimizda yapmisti,ustelik zar zor yuruyodu yine de gidip orda yatiyodu.kardesiniz kediyi sıkıstirmasin rahat birakin