Önemli Birşey Olabilirmi

Sprachlos

2.5 aylık bi kedim var ilk günler baya oynuyordu koşturuyodu falan aşılarının çoğunu yaptık cumartesi günü son karma aşısı olacak yemek yiyor su içmiyordu dün biraz tavuk suyu içirdim şurup verdim (aşısını yapan nezle dedi ondan) dün gece 1 tabak suyu içti sabahta 1 tabak içti tuvaletinde sıkıntı yok sadece hep uyuyor yatıyor bi sıkıntısı olabilirmi dişleri mi geliyor acaba

4 CEVAP

Anonymus552223

Aşilar arasinda yeterli zaman birakmadiysaniz bagisikligi dusebilir, halsizlik falan aşinin yan etkisi zaten.

Sprachlos

Geçen hafta bi kedimi kaybettim korkuyodum teşekkür ederim

guineapigela

Aa.Neden öldü??

guineapigela

Yan etklieridir. Korkulacak birdey yok bence ama szi yinede bu durum duzelmezse vete gidersiniz